Η κλήρωση των παίδων
Συνολικά 19 ομάδες θα πάρουν μέρος στο νέο παιδικό πρωτάθλημα... Οι ομάδες της Ρόδου χωρίστηκαν και φέτος σε δύο ομίλους, ενώ η κλήρωση έγινε στα γραφεία της Ε.Π.Σ.Δ. Στον α' όμιλο συμμετέχουν μεταξύ άλλων ο Γ.Σ. Διαγόρας, η Ρόδος, ο Ηρακλής Λάρδου και οι Ατρόμητοι Ρόδου. Αναλυτικά η κλήρωση και στους δύο ομίλους:
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
Α.Ε.Ρ.Α. - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ